
2019. 04. 05.
Diákoknak küldött szexuális tartalmú üzenetek miatt ítéltek el egy fővárosi tanárt
A bíróság jogerősen felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte azt a fővárosi általános iskolai tanárt, aki a diákjainak szexuális tartalmú üzeneteket küldött - közölte a Fővárosi Főügyészség pénteken az MTI-vel.
diák


























