népszerű színésznő is az oltás mellett kampányol! Fodor Zsóka már a harmadik, emlékeztető dózisát is megkapta, és az ingyenes influenza oltással is élt.
A 79 éves színésznő nőnapon és húsvétkor kapta meg az első két koronavírus elleni védőoltást. Fodor Zsóka felvenné a harmadik vakcinát is, ha orvosa ajánlaná neki.
Egy lépésre vagyunk attól, hogy Magyarországon öt és félmillió beoltott legyen, amikor végre nem lesz kötelező a maszkhasználat. Hazánk sztárjai, művészei is várják ennek hatályba lépését.
A színésznőtől megkérdezte a háziorvosa, hogy szeretné-e a vakcinát, ő pedig boldogan ment beoltatni magát. Tengernyi munka vár Zsókára, aki szerint oltás nélkül nem lesz normális életünk.
A napokban Fodor Zsókára is sor kerül: megkapja a koronavírus elleni oltását. A színésznő eddig a félretett pénzéből élt, de már türelmetlenül várja, hogy újra nézők elé álljon.
Egyedül él Pécsett a 78 éves színésznő, akinek egy karitatív szervezet segít a járvány idején. Tőlük kapott maszkot, gumikesztyűt. Ezen felbuzdulva Fodor Zsóka úgy döntött, hogy segíteni fog, és erre buzdít mindenkit.
Hajcsavaróban érkezett a Nicsak, ki vagyok? színpadára a színésznő, aki leginkább nem is a lelepleződéstől félt, hanem hogy tönkremegy a haja a Szfinx-jelmez alatt. De nem ez volt az egyetlen, ami gondot okozott neki.
A színésznő mindig is a bohém, különleges személyiségű férfiakért rajongott, emiatt viszont többször is olyan emberbe szeretett bele, akinek komoly alkoholproblémái voltak.
Rajongva tisztelte kolléganőjét, boldog volt, mikor felkínálták neki legendás szerepét. Végül mégsem játszhatta el, ezért elhagyta a színházat, de még a várost is.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.