2013. 02. 19.
Főiskola, egyetem: mi legyen veletek?
A továbbtanulás nehéz ügy, ráadásul nagyon fiatalon kell döntenie róla a tininek, ha egyáltalán ő dönt és nem a szülei. Ha apa és anya sikeres a munkájában és magas beosztásban dolgoznak, számukra evidens, hogy a lurkó is hasonló babérokra fog törni. Mit lehet tenni akkor, ha ő mégis más fába vágná a fejszéjét? Akár szó szerint véve, és a kényelmes bőr fotel helyett inkább választja, hogy szerszámmal a kézben, szakemberként fog tevékenykedni.Mikor dől el gyermekünk jövője?
nevelés