2014. 01. 21.
170 kilós volt, most Ironmanen indul a magyar férfi
Az egykori rögbis Koór Béla 2012 nyarán elhatározta, hogy teljesíti az Ironmant. Akkor 170 kiló volt, idén nyáron pedig tényleg Ironmanen indul, Nagyatádon.
magyarPortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.