Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a BorsAhogy Harry herceg és Meghan hátrahagyták a királyi családot és Amerikába költöztek, rendőri védelmük megszűnt az Egyesült Királyságban. Ezért pereskedett éveken át Harry, most azonban úgy tűnik, minden megváltozik júliusi látogatásakor. Ekkor ugyanis Angliába érkezik Meghan, Archie és Lilibet is.

A sussexi hercegék a jövő évi, birminghami Invictus Játékokat megelőző eseménysorozat miatt érkeznek az Egyesült Királyságba. A hírek szerint nem is akárhol szállnak majd meg: a királyi rezidencián, a Buckingham-palotában. De hogyan is működik majd védelmük? Úgy, hogy Harry-nek alapvetően minden brit látogatását legalább három hónappal előre be kell jelentenie, és a hatóságok eseti alapon döntenek arról, kap-e rendőri védelmet. Ha nem, akkor magánbiztonsági csapatára kell támaszkodnia.
Andrew Lownie királyi szakértő és történész úgy véli, a rezidencián való megszállás és az egész ügy arra enged következtetni, hogy javul a kapcsolat Károly és Harry között, vélhetően valódi békülési szándék áll a háttérben.
A király őszintén szeretné látni az unokáit. Senki sem akar tartósan összeveszni a saját gyermekével. Emellett az sem tesz jót a monarchia megítélésének, hogy egy családtag ennyire eltávolodott a többiektől
- vélekedett, kiemelve: Vilmos továbbra sem akar nyitni testvére felé, írja a Mirror.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.