<p>Nem mindennapi események játszódtak le az elmúlt héten a győri Petz Aladár Megyei Oktató Kórházban. A főszerepbe ezúttal furcsamód az egyik lift került, amelyben az orvosok egy szülést voltak kénytelenek lebonyolítani.</p>
<p>Húsevő baktériummal fertőzött beteg mellé került műtétje után egy idős asszony. Hozzátartozói szerint a kórház hanyagsága miatt vesztette el a bal lábát.</p>
Elhagyhatta a kórházat a Teréz körúti robbantásban megsérült két rendőr - közölte sajtóhíreket megerősítve az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata.
Csodával határos módon jól van az a három hónapos csecsemő, akit édesanyjával együtt gázoltak el Szentendrén. A cserbenhagyó sofőr információink szerint komolyabb italozás után ült volán mögé.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.