<p>Az egykor börtönként működő kórházépület egyik kórtermében rejtélyes szellem veszi el a betegek lelkét, míg az ápolónőnek egy elhunyt páciense segített kapcsolatba lépnie a nagypapájával.</p>
Második gyermekéért harcol Mohácsi Gábor fotóművész. A férfi azt állítja: első, egészséges, öt hónapos magzatukat volt párja egy olasz kórházban „megölette”. Eurómilliós per jöhet.
<p>Belázasodott és kórházba került, ahonnan már ki sem engedték. Egy gyerekkori betegség miatt a gégemetszéstől is tartania kellett Király Lindának.</p>
Kilencven nappal Mile Imre titokzatos eltűnése után sem lehet tudni semmit a rejtélyes esetről. Mint a Bors megírta: a férfi a karcagi pszichiátriáról „veszett el”.
Elképesztő a szellemjárás a kórházakban, ahol a háborgó holt lelkek megnyugvásra várnak vagy épp segítik a személyzet további munkáját – állítják egymástól függetlenül a kórházi dolgozók.
A férfi állítja: az orvosok hanyagsága miatt veszítheti el az egyik lábát. Jelenleg már csak az amputáció jelentene megoldást. Vigyázat, felkvaró képek következnek!
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.