
2018. 04. 19.
Letartóztatták Jollyt! – Bilincsbe verve vitték el az énekest
Az énekest Bécsben kapták el a rendőrök amiért egy híd alatt használt tiltott pirotechnikai eszközöket. Jollyt ezután azonnal a rendőrkapitányságra szállították megbilincselve ahol órákon keresztül benntartották. Félmilliós bírságra számíthat.
Bécs

























