Szerencsére mind az anyabagoly, mind pedig a fiókái jobban vannak, már szépen esznek – nyugtatta meg a súlyosan bántalmazott állatokért aggódókat a Mályi Madármentő Állomás a hivatalos Facebook-oldalán.
Hatalmas állatvédő tömeg várta a bíróság előtt H.-né Magdolnát, aki kocsija mögé kötve végzett kutyájával. Az asszony, ahogy akkor is, most is azt állította: nem érzi bűnösnek magát, és nem fogadta el a javasolt büntetést.
Három kutyát mentettek ki a gödöllői Árva Lelkek Egyesület állatvédő aktivistái egy galgahévízi családi ház kertjéből. Az ebek közvetlen életveszélyben voltak, egyikük, Patrik nyakát már szinte teljesen elszorította a kötél.
Motorja mögött vonszolta egy férfi a kutyáját, amely annyira kifáradt, hogy már nem bírta tartani a lépést. Szerencséjére éppen időben hívták a rendőrséget. A halálra rémült Csipesz végül egy szerető családot kapott.
Állatvédőnek vallja magát a macskáit élve elásó nő, aki szabad ember maradhat. Az igazi állatvédőkből óriási felháborodást váltott ki a bíróság döntése.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.