2012. 04. 12.
Egyedülálló orchidea kiállítás Budapesten
Az Európában csupán háromévente jelentkező Európai Orchidea Kiállítást és tudományos kongresszust idén hazánkban tartják, összesen 7000 négyzetméteren. Az eseményen amerikai és távol-keleti botanikusok és kereskedők, valamint európai orchidea társaságok is képviseltetik magukat.
Az Európai Orchidea Kiállítás 15. alkalommal, ezúttal Budapesten nyitja meg kapuit. A nemzetközi eseményt a Magyar Orchidea Társaság rendezi a SYMA Rendezvényközpontban április 12. és 15. között. Hazánk először ad otthont ilyen nagy horderejű rendezvénynek, amelyre Európából és a világ minden tájáról több mint 100 kiállítót, 20.000 látogatót, 200 regisztrált vendéget és 30 külföldi előadót várnak a rendezők.
blog