Rod Stewart rosszul lett koncertje közben, oxigénpalackra volt szüksége a folytatáshoz

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Bors rosszullét
PUBLIKÁLÁS: 2026. június 22. 21:30
Drámai pillanatoknak lehettek szemtanúi az amerikai Utah-beli rajongók. Rod Stewart koncertje közben lett rosszul és oxigénpalackra volt szüksége a folytatáshoz.

Pár héttel azután, hogy két koncertjét is lemondta egészségügyi gondok miatt, Rod Stewart egészségi állapota ismét aggodalomra adott okot a rajongók körében. A 81 éves világsztár egy utah-i koncertje közben rosszul lett, és a fellépés során oxigénpalackra volt szüksége, miután majdnem elájult a színpadon.

Rod Stewart koncertje közben lett rosszul, oxigénpalackra volt szüksége a folytatáshoz
Rod Stewart koncertje közben lett rosszul, oxigénpalackra volt szüksége a folytatáshoz
(Fotó: mpi04/MediaPunch/Northfoto)

Rod Stewart kis híján összeesett a színpadon

Drámai pillanatoknak lehettek szemtanúi a rajongók Utah-ban. Rod Stewart a One Last Time turnén lépett színpadra június 19-én, amikor váratlanul rosszul lett a koncertje közben. A beszámolók szerint az énekes egyik pillanatól a másikra bizonytalanná vált, majd hirtelen úgy tűnt, hogy mindjárt elveszíti az egyensúlyát. A közönség először nem is értette, mi történik, majd nem sokkal később egyértelművé vált, hogy valamilyen egészségügyi probléma lépett fel. Az előadó rövid időre megszakította a műsort, miközben a stáb tagjai a segítségére siettek. A színpadon egy oxigénpalackot vittek oda neki, amelyből néhány percig oxigént lélegezett be. A jelenetről készült felvételek gyorsan elterjedtek a közösségi médiában, és számos rajongó aggodalmát fejezte ki az énekes állapota miatt.

Rod Stewart rosszulléte ellenére is folytatta a koncertet
Rod Stewart rosszulléte ellenére is folytatta a koncertet
(Fotó: William Dax/SWNS/Northfoto)

The Show must go on...

A jelenlévők szerint Rod Stewart rendkívül megviseltnek tűnt, de ennek ellenére sem akarta félbehagyni a koncertet. Rövid pihenő után ismét a mikrofonhoz lépett, és folytatta a műsort. A közönség hangos tapssal és biztatással fogadta visszatérését, sokan pedig meghatódva figyelték, hogy a legenda minden nehézség ellenére sem adta fel. A fellépést végül befejezte az énekes, de a mostani esemény sokak számára világossá tette, hogy Rod Stewart egészségi állapot már nem a régi.

Rod Stewart egészségügyi problémák miatt két Las Vegas-i koncertet is lemondott az utolsó pillanatban
Rod Stewart egészségügyi problémák miatt két Las Vegas-i koncertet is lemondott az utolsó pillanatban 
(Fotó: William Dax/SWNS/Northfoto)

Egyre több a probléma Rod Stewart egészségi állapota körül

A 81 éves énekes az elmúlt hetekben több koncertjét is lemondta vagy elhalasztotta egészségügyi okokra hivatkozva. Legutóbb két Las Vegas-i koncertjét volt kénytelen lemondani az utolsó pillanatban, mert az arcüreggyulladása ráhúzódott a hangszálaira. A rajongók rendkívül csalódottan fogadták a hírt, hiszen sokan csak azért utaztak oda. De még így is többen kifejezték támogatásukat és mielőbbi gyógyulást kívántak Rod Stewartnak.

 

Google News Borsonline
A legfrissebb hírekért kövess minket a Bors Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.