<p>Rengeteg rendőrautó vette üldözőbe a Győr melletti benzinkutat kirabolni akaró férfit, aki a töltőállomáson többször el is sütötte fegyverét. Nem csak a rendőrök, de az egyik kútkezelő is beszállt a hajszába.</p>
Jogerősen 15 év fegyházbüntetéssel sújtott a Szegedi Ítélőtábla csütörtökön egy férfit, aki több beteg, idős kecskeméti asszonyt is kirabolt az otthonukban 2013-ban.
Négy évvel Király Tamás brutális halála után most fia, Dávid igyekszik tiszta vizet önteni a pohárba. A férfi állítja: apja nem szexuális gyilkosság, hanem rablótámadás áldozata lett.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.