2013. 05. 20.
Nem voltak szolgálatban a vizimentők, meghalt a gyerek
Egyiptomban nyaralt egy brit család, akik amiatt vesztették el 5 éves kislányukat, mert éppen nem dolgoztak a vizimentők az élményfürdőben. A gyerek apja igyekezett újraéleszteni a kislányt, de nem járt sikerrel.
nyaralás



