Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a BorsKét hónapig a varázslatos Dominikai Köztársaságban forgatott az Exatlon műsorvezetője, arra az időre igyekezett kizárni a házfelújítás és az esküvőszervezés gondolatát, mert tudta, a vőlegénye, Simon Mátyás helyt áll addig. Gelencsér Tímea lapunknak elárulta: örül, hogy végre itthon van, még akkor is, ha hirtelen minden rászakadt. Lassan halad a házuk felújítása, az esküvőhöz még nagyon sok minden hiányzik, nincs meg például a ruhája sem, de már nem aggódik, minden úgy lesz jó, ahogy alakul.

Másfél napja volt mindössze az Exatlon Hungary forgatásáról hazaérve a műsorvezetőnek, hogy kipihenje magát, hétfőn már a május 25-től érkező Újratervezés című műsor miatt állt kamerák elé. De Gelencsér Timi sose panaszkodna, sőt, ő azt szereti, ha pörgés van.
„Bevallom, jelen pillanatban azt sem tudom, melyik bolygón vagyok, az időeltolódás miatt olyan, mintha egész éjszaka fent lettem volna. Nyilván fáradt vagyok, jetlag, két hónapos forgatás, utazás, meg minden egyéb, de közben élvezem a pörgést, mert én azt szeretem, amikor ezermillió dolgom van, unatkozni utálok” – mesélte nagy mosollyal a Borsnak a műsorvezető, akit vőlegénye meglátogatott Dominikán.
Élveztem nagyon az Exatlon forgatását, tudtam, ez most egy rövidebb évad lesz, hosszabbat nem is tudtam volna vállalni, mert rengeteg teendőm és munkám van itthon is. Illetve már nem vagyok szingli, hogy hosszabb időre elmenjek, öt éve ilyesmin nem kellett gondolkozzak. Persze Matyi akkor sem ellenkezett volna, mert mindenben támogat és rugalmas, de ez a két hónap is sok volt egymástól távol, szerintem itthon nehezebb volt, mint nekem kint. Amúgy rengeteg inger ért nap, mint nap. Bár bevallom, nem is akartam volna hosszabb időre itthon hagyni őt, sem a kiskutyámat, Fügét. Jó volt már hazatérni, Matyival és anyukámmal jött Füge is elém a reptérre, annyira cuki volt. Amint meglátott, odarohant hozzám, anyukám pedig tett egy virágot a nyakába, de annyira ugrált boldogságában, hogy a virág minden szirma lehullott. Extázisban volt, de én is alig vártam, hogy lássam!

Gelencsér Tímea Exatlon műsorvezető úgy utazott el a paradicsomi Karib-térségbe, hogy tudta, vőlegénye mindent kézben tart.
„Lassan halad a házfelújítás, de ez nem mindig tőlünk függ. Nem haladtunk annyira sokat, míg nem voltam, de közben mégis, mert kész a festés és a burkolás, jövő héten pedig aktiválják az okos otthon rendszert, emellett várjuk a konyha és a fürdőszoba bútorokat, onnantól kezdve be tudunk költözni. Az esküvő már más kérdés, bevallom őszintén az annyira rosszul áll, hogy azon gondolkoztam, nem tehetnénk-e át jövőre. Én egyébként szeretek jegyben járni, így is nagyon szeretjük egymást, izgalmas ez a jegyes élet, igazából várhatna még az esküvő egy évet, hogy legyen időnk rendesen megszervezni.”

De nem tehetjük meg, mert így is tavalyról tettük át az idei évre, illetve a család idősebb tagjai miatt mindenképpen idén szeretnénk esküdni. Az Újratervezés forgatása után leülök, és haladok mindennel, híres utolsó mondatok (nevet). Mondjuk még a ruhám sincs meg, a divattervező igen. Elküldtem nagyjából, mit szeretnék, legyen szép, legyen fehér, de nem görcsölök erre rá. Mondjuk gyűrű, torta ceremóniamester is hiányzik még, de tudom, hogy Matyival majd megoldjuk. Ha nem lesz tökéletes a ruha, nem fontos, az a lényeg, hogy azon a nagy napon jól érezzük magunkat a szeretteinkkel, a többi mellékes! Az biztos, Fügének fontos szerepe lesz, ő fogja hozni a gyűrűket!
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.