Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a BorsA Trónok harca sztárja megrázó vallomást tett arról, hogyan jutott el egy spirituális szektából egyenesen a pszichiátriai osztályra. Hannah Murray éveken keresztül egy olyan csoport tagja volt, amely fokozatosan elszigetelte őt a külvilágtól, miközben elhitette vele, hogy démoni erők irányítják az életét.

Hannah Murray önéletrajzi könyvében sokkoló vallomást tett arról, hogyan került pszichiátriára egy szekta befolyása miatt. A Trónok harca sztárja épp a 'beavatása előtt állt', amikor kórházba került kényszerkezelésre:
Egy londoni szálloda alagsorában tartott energia-gyógyító tanfolyam utolsó napján jártam, alig néhány órával a beavatási szertartásom előtt, amikor kórházba vittek. Még akkor sem aggódtam, amikor közölték velem, hogy kényszerkezelésre kerülök.
A színésznő három hétig tartózkodott a pszichiátrián, ennyi időre volt szüksége, hogy végre tisztán lássa, mi történik vele. Majd miután kiengedték, pszichiáterhez kezdett járni, hogy feldolgozza a történteket. A foglalkozások során pedig rájött, hogy bipoláris zavarral küzd.

A Trónok harca sztárja egy rendkívül nehéz időszakban került kapcsolatba a spirituális közösséggel, amely kezdetben támogató és befogadó környezetnek tűnt. Elmondása alapján eleinte semmi sem utalt arra, hogy veszélyes helyzetbe kerülhet, idővel azonban egyre több szabály jelent meg az életében. A csoport vezetője, Steve elkezdte meghatározni, kivel tarthat kapcsolatot, milyen döntéseket hozhat, sőt azt is, hogyan értelmezze saját érzéseit és gondolatait. A Trónok harca színésznője lassan elvesztette önállóságát.

A szektában azt sugallták neki, hogy a hétköznapi nehézségek mögött démoni erők állhatnak. A folyamatos befolyás hatására így egyre inkább elszigetelődött a családjától és a barátaitól. A helyzet idővel odáig fajult, hogy a színésznő saját döntéseiben sem bízott. Emellett fokozatosan romlott a mentális állapota is. A Trónok harca sztárja végül csak több év után kezdte felismerni, hogy valami nincs rendben.

A közösség elhagyása azonban korántsem volt egyszerű. Hannah Murray szerint a csoportból való kilépés sokszor ugyanolyan nehéz, mint maga a bekerülés. A Trónok harca sztárja végül szakemberek és közeli hozzátartozói segítségével kezdte újraépíteni az életét és hosszú időbe telt, mire visszanyerte önmagát. Hannah Murray most azért is döntött a nyilvános megszólalás mellett, mert szeretné felhívni a figyelmet arra, hogy bárki kerülhet hasonló helyzetbe.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.