Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a BorsA napokban már megtapasztalhattuk az igazi, pokoli hőséget, az előrejelzések szerint pedig az időjárás a továbbiakban sem fog kímélni bennünket. Olyannyira nem, hogy még a mentők is felhívták a figyelmet arra, mi vár ránk, mialatt arra kértek mindenkit, vigyázzanak magukra és egymásra.

Meghosszabbították és szombattól harmadfokúra emelték a hőségriasztást! Vigyázzunk egymásra!
- írták az Országos Mentőszolgálat Facebook-oldalán.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.