Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a BorsNem mindennapi esetről számoltak be a Pest vármegyei rendőrség közösségi oldalán, amely június 19-én, délután történt az M0-s autóúton, Szigetszentmiklós környékén. Ekkor egy kocsi motortere menet közben kezdett füstölni, majd a sofőr a legközelebbi benzinkúthoz hajtott és kiszállt a járműből, amely rövid időn belül kigyulladt.

A tűz hatására az autó magától gurulni kezdett, és a töltőállomás bejárata előtt elhelyezett promóciós berendezésnek ütközött: ennek következtében az üzlet ablakai betörtek, illetve az árukészletben is kár keletkezett.
A lángokat végül a tűzoltók fékezték meg: a tűz szerencsére nem terjedt át sem a töltőállomás épületére, sem a töltőberendezésekre, így komolyabb baj nem történt, ám egy ilyen eset akár tragédiába is torkollhatott volna. Az ügyben a rendőrség szabálysértési eljárást indított.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.