2013. 08. 31.
Lángos nem volt, elvitték a kasszát
Éhes volt három szentesi fiatal, ezért betörtek a város egyik lánossütőjébe, hátha találnak valami harapnivalót. De mert lángos nem volt, hát elvitték a pénztárgépet meg a mérleget. Amikor elfogták őket, kiderült: loptak ők azért még mást is.
kassza