2014. 08. 13.
Kijöhetett a kórházból Erdei Zsolt
Lábsérüléssel került kórházba a bokszoló. Erdei napi edzése során sérült meg, de nincs komolyabb baj.
sérülésPortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.