A tévés szomorúan búcsúzott az óévtől. Nem ezt tartja élete legszebb időszakának.
Bors

„Csak ülök és merengek ezen az éven. Örülök, hogy vége van, de annak még jobban, hogy ma mindenkinek, akit szeretek, el tudtam mondani élőben vagy telefonon, menyire fontosak nekem. Nagy csalódások és nagy találkozások. Soha nem fogok jó szívvel emlékezni erre az évre, de állok elébe a következőnek!” – írta bejegyzésében.

Google News Borsonline
A legfrissebb hírekért kövess minket a Bors Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.