
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a BorsFergeteges ünneplést csapott az NB I bajnoka. Az ETO FC Győr az 1-0-ás kisvárdai győzelmével megtartotta listvezető helyét a tabellán, letaszítva ezzel a trónról a magyar rekordbajnok Ferencvárost.

Hiába játszott több száz kilométerre Győrtől az ETO FC, rengeteg szurkoló kísérte el a csapatot Kisvárdára – akik a lefújás után szinte azonnal a pályára özönlöttek.
A drukkerek együtt ünnepeltek a játékosokkal, és emléktárgyak beszerzésének reményében több játékost is alsógatyára vetkőztettek. A focisták még a zoknijukat is odaadták egy-egy a rajongónak.
A pályát elhagyva a játékosok ünneplése az öltözőben, majd a hazafelé vezető úton folytatódott. A bajnoki aranyérmek és a trófea átadására pedig majd vasárnap, Győrben kerül sor.
Az ünneplés pillanatait az alábbi galériát végiglapozva tudod megnézni!
Tóth Rajmund nyilatkozata friss magyar bajnokként:
Csinger Márk örömszavai az NB I új aranyérmeseként:
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.