Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a BorsEgy volt mexikói polgármester a foci világbajnokságon viselt, feltűnő ruhája után a melleiről szóló nyilatkozattal vágott vissza a kritikusoknak.

Sandra Cuevas éppen Mexikó csoportkörbeli második győzelmét ünnepelte – amiről videó is készült. A felvétel vírusként terjedt a mélyen dekoltált felsőrésze miatt, hiszen telt keblei majdnem kibuggyantak.
A mexikói színésznő egy mélyen dekoltált fehér felsőben mutogatta tekintélyes kincseit, miközben kint volt, és élvezte az ünnepséget. Sandra a videóhoz a következő feliratot írta: „2026-os FIFA-világbajnokság: Éljen Mexikó, a Függetlenség Angyala #Cuauhtémoc kerületünkben! #SandraCuevasMX!”
„Láttam Sandritát is az Angelben, hatalmas… Ó, micsoda világbajnokság volt” – viccelődött az egyik rajongó. Egy másik pedig így válaszolt: „Hadd legyenek a rosszfiúk rosszfiúk, istenem.”
„Az igazi világbajnokság ön, asszonyom. Minden tiszteletem mellett” – mondta egy harmadik. Miközben egy negyedik hozzátette: „Olyan sokatmondó... mármint a videó!” És egy másik hozzátette: „Milyen kár, hogy nem tudtam elmenni, hogy testközelből láthassam a CDMX leendő kormányfőjét...”
Néhány pimasz rajongó még az ikonikus modellhez, Mar Castróhoz is hasonlította Sandrát, aki az 1986-os világbajnokságon szerzett hírnevet, és akit „Chiquitibum”-nak becéztek.
És miután látta a sok visszhangot, Sandra viccelődött: „A Chiquitibum… hát, srácok, mit tehetek, nem tudom csak úgy levenni őket. Már 1986-ban elneveztek így, és mulattat, tetszik.”
Sandra 2021 októbere és 2024 márciusa között Mexikóváros Cuauhtemoc kerületének polgármestere volt, ahol a Demokratikus Forradalom Pártját képviselte a Nemzeti Akciópárttal és az Intézményes Forradalmi Párttal koalícióban.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.