
2020. 03. 31.
Elégedetlen volt a jegyeivel egy Nógrád megyei diáklány, ezért meghamisította a bizonyítványát
A Balassagyarmati Járási Ügyészség megrovásban részesítette azt a fiatalt, aki 2019-ben a tanév végén bizonyítványában az érdemjegyeit meghamisította.
Nógrád megye

























