
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a BorsA skót edzőt minden idők egyik legjobb menedzserének tartják, az általa irányított Manchester Uniteddel pedig még akkor is számolni kellett, ha éppen rosszabb napot, hónapot, évet fogott ki, mindig képes volt a bravúrra, és a megújulásra.
Ferguson 26 évet töltött a csapat élén, ezalatt
nyertek 13 bajnoki címet, de elvitték a kupát is, és nyertek két Bajnokok Ligáját is.

Az edző keze alatt olyan játékosok csiszolódtak, mint Wayne Rooney, David Beckham vagy Roy Keane, ő mégis azt írja a könyvében, hogy csak négyet játékosát lehetett világklasszisnak nevezni.
Ahogy a Leading című könyvében magyarázza, ha valaki az újságot olvassa, vagy a kommentátorokat hallgatja, úgy tűnhet számára, hogy tömve voltak világklasszisokkal.
"Nem szeretném becsmérelni vagy kritizálni egyik kiváló vagy nagyon jó játékosomat sem, akikkel együtt dolgozunk a karrierem alatt, de mindössze
négyen voltak köztük ténylegesen világklasszisok: Cantona, Giggs, Ronaldo és Scholes.
És négyük közül Cristiano volt a hab a tortán" - mondja a mester.
(via Daily Star)
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.