Óriási balhé alakult ki Filo és Molnár Tamás között! Összeszervezték a koncertjeiket

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Bors debrecen
PUBLIKÁLÁS: 2026. június 23. 18:00
A két előadó egy koncertet szeretett volna szervezni Debrecenbe, ám egy napra kaptak mindketten időpontot. Molnár Tamás és Filo sem örült az esetnek és nagy szócsatába kerültek a közösségi oldalakon. De mindez kamu volt?

Nagy szerencsétlenség alakult ki a debreceni Víztorony nevezetű szórakozóhelyen, mivel Molnár Tamás és Filo koncertjét egy időpontra tettét a szervezők. A fiatal feltörekvő tehetség adott először hangot felháborodásának, aki erős szavakkal illette Molnár Tamást. Az elismert énekest sem kell félteni, mivel egyből reagált a kritikára és hasonló hangnemben szólt vissza Filónak. A vérre menő vita sokáig igen komolynak tűnt, ekkor jött a meglepetés...

Molnár Tamás koncertje miatt áll a bál a két énekes között.
Molnár Tamás koncertje miatt áll a bál a két énekes között (Fotó: Albert Péter)

Filo és Molnár Tamás egymásnak estek a közösségi oldalakon

Akarok szervezni egy koncertet a debreceni víztoronyba és erre odaadják azt a dátumot a Molnár Tamásnak is? Ki ez a gyerek, ki ez a félnótás egyáltalán? Molnár Tamás, neked itt nem osztottak lapot

– jelentette ki a fiatal énekes.

Nem telt el sok idő, hogy megérkezzen a válasz videó Cinthya Dictator párjától is, aki hasonlóan keményen szólt vissza Filónak. „Értem, hogy jönnek utánam a kicsik, de itt van ez a Filo és a múltkor még rappelt az OTL-ben, most meg már pop karriert kezdett a zenekarával. Most látom, hogy rákéredzkedett a víztoronyban lévő koncertemre, amit így ne már. Sokkal szerényebben kicsi Filo” – válaszolt vissza az énekes.

A két zenész nyilvánosan, az interneten esett egymásnak.
Molnár Tamás és Filo nem fogta vissza magát (Fotó: Szabolcs László)

Ám itt nem ért véget a fiatal énekes ámokfutása

Én nem tudom mi ez, hogy te beszólogatsz nekem, meg egy helyre akarsz te is koncertet szervezni, de nagyon jó volt az a számod, hogy 'Állj, nem gondoltam volna, hogy ezt érzem, más szemmel nézek rád'. Arra nagyon sokat buliztam, szóval kösz az élményt

– mondta videójában Filo, aki egy Horváth Tamás számot énekelt.

A közös koncertjük reklámozása így utólag már viccesnek tűnik, mivel akadtak olyan emberek, akik tényleg elhitték, hogy véletlen történt az egész. A két énekes viszont elérte a célját, mivel a rajongók nagyobb része vette a poént. De mint kiderült, mindez csupán egy reklámfogás volt.

Szerintem ezt ti nagyon élvezitek – írta az egyik kommentelő. A debreceni közös bulijukat rendkívüli módon reklámozzák és már az is tisztában van a koncerttel, aki eddig keveset hallott a két énekesről.

@heeey_itt_filo

Vagy itt valami kavarodas van?

♬ eredeti hang - filo

 

Google News Borsonline
A legfrissebb hírekért kövess minket a Bors Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.