2012. 04. 03.
Stevia - az édesítő növény
Klima Anita dietetikus a nemrég engedélyezett stevia nevű növényről és annak édesítő hatásáról, felhasználásáról és előnyeiről beszélt a Csak csajok műsorában.
természetes gyógymódPortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.