Premier League

Szoboszlaitól nagyon gyorsan megváltak, ilyenre még nem volt példa

Létrehozva: 2023.12.03.

Az FC Liverpool vasárnap délután, Szoboszlai Dominikkel a kezdőcsapatban, a Fulhamet fogadta az angol labdarúgó Premier League-ben.

Óriási meccset játszott a hat forduló óta veretlen, odahaza hibátlan FC Liverpool, amely hátrányból 4-3-ra verte otthon a Fulhamet. Jürgen Klopp együttese ezt megelőzően mind a hat hazai mérkőzését megnyerte, a gólkülönbsége 17-2 volt ezeken a találkozókon. Ez azt jelenti, hogy a Fulhamtől egyedül több gólt kapott, mint az eddigi otthoni találkozókon összesen, viszont a Pool megőrizte makulátlan mérlegét.

Szoboszlai Dominik
Szoboszlai Dominiket negyedszer cserélték le a bajnokságban Fotó: AFP

Szoboszlai Dominik szokás szerint kezdőként lépett pályára a Liverpoolban, volt néhány jó lövése, de nem talált a hálóba. Jürgen Klopp a 64. percben lecserélte őt. A magyar szélsőt ilyen korán még soha nem vette le a pályáról a német szakember. Szoboszlai korábban háromszor jutott a csere sorsára, a Manchester City ellen a 73. percben, a Brentford ellen a 90., míg a Luton ellen a 66. percben jött le.

A Liverpool legközelebb december 6-án, szerdán a Sheffield United otthonában lép pályára.

Még egy kis fűszer jöhet? Iratkozzon fel a Bors-hírlevélre!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!