Sport

Kiesett a világelső Serena

Bors

Létrehozva: 2014.01.19.

Serena Williams kalapot emelt Ana Ivanovics elôtt, aki el sem hitte, hogy nyert egy legyőzhetetlennek hitt világklasszis ellen.

Kiesett a világelső Serena Williams az Australian Openen. A szerb Ana Ivanovics 4:6, 6:3, 6:3-ra verte az egyesben 17-szeres GS-győztest, aki nem akarta a hátfájására fogni a vereséget, elismerte, hogy ellenfele jobb volt.

– Legutóbb a nyolcvanas években ütöttem el ilyen sok labdát – nyilatkozta a meccs után az amerikai teniszezőnő.

Ivanovics honfitársa, Novak Djokovics simán továbbjutott, és még egy kis mókázásra is volt kedve, a Rod Laver Arena közönsége előtt parodizálta új edzőjét, Boris Beckert.

Babos Tímea már nem volt ilyen vidám, miután a harmadik fordulóban a horvát Petra Marticcsal az oldalán két szettben kikapott a Jarmila Gajdosova, Ajla Tomjanovic ausztrál, horvát duótól.