Celeb

Rosszul lett a forgatáson A mi kis falunk Dorkája

ND

2018. február 11. vasárnap 12:00

A mi kis falunk nem csak a képernyőn szórakoztató, az RTL Klub sorozatának felvételei is jó hangulatban teltek. A Dorkát alakító Ripli Zsuzsi második családjának nevezi a stábot, amellyel nehéz pillanatokat is átéltek.

– A második évad nyári felvételei alatt gyakran negyvenfokos hőség volt – emlékezett vissza Zsuzsi. – Folyamatosan elláttak minket vízzel, napernyővel, mindent biztosított a stáb, amire ilyenkor szükségünk lehetett, mégis nehéz volt. Egész nap kint álltunk a kamera előtt, nekem is többször megfájdult a fejem. Szerencsére mindig jelen volt egy orvos, aki nagyszerűen ellátott minket.

Zsuzsi azt is elárulta, hogy a közkedvelt sorozat forgatásai 

a rekkenő hőség ellenére is jó hangulatban zajlottak. A színészek sokat nevettek, és az is előfordult, hogy a jókedv hevében olyan részek is bekerültek a so­rozatba, amelyek nem voltak betervezve.

– Próbáltuk minél viccesebbre venni a figurákat, és az adott helyzeteket, nagyon sokszor előfordult, hogy elhangzott egy-egy poén a jelenetben, amit a rendező végül benne is hagyott a végleges verzióban – árulta el a Borsnak Ripli Zsuzsi, majd hozzátette: a forgatás alatt szoros barátság alakult ki az öltöztetők, a sminkesek, a fodrász és a színészek között, miután hónapokig össze voltak zárva.

További cikkek

Fájdalom

Könnyekben tört ki Babicsek Bernát édesanyja, ezt mondta a tragédia után

Szexi

Madonna ismét elfelejtette, hogy 63 éves: csipkebugyiban mutatta meg formás fenekét

Ez is érdekelhet

magyarnemzet.hu

Márki-Zay gyakorlatilag elismerte, hogy választási csalásra buzdított + videó

ripost.hu

Kettészakad az ország: kilenc megyére adtak ki riasztást viharos szél miatt

life.hu

Rúzsa Magdi hármas ikrei császármetszéssel jöhetnek világra

magyarnemzet.hu

A baloldal soraiban lehetnek az ország ellen dolgozó ügynökök

delmagyar.hu

Évtizedes probléma oldódik meg Csongrádon az áruháznál

origo.hu

Jetpackes mechákhoz kerestetik operátor

nemzetisport.hu

Férfi kézi Eb: a spanyolok a dánok testén keresztül újra a döntőben

vg.hu

Már egy ideje terjedt a koronavírus, mire észrevettük

life.hu

Borzasztó baleset: saját magát akasztotta fel játék közben egy 4 éves kisfiú

life.hu

Szörnyű tömegbaleset történt Budapesten: mentők érkeztek a helyszínre

borsonline.hu

Bemásztak az ablakon, alvás közben erőszakoltak meg egy budapesti nőt

origo.hu

Folytatódik az Itáliai utazás sorozat az Urániában