A tízmilliószoros napok a tibeti buddhizmusban olyan napoknak számítanak, amikor gondolataink, szándékaink, de még a cselekedeteink ereje is tízmilliószorosan szorzódik. Legyen ez akár negatív, akár pozitív, de hétfőn nagyon oda kell figyelnünk, hogy milyen gondolatoknak engedünk utat és hogyan cselekszünk másokkal a környezetünkben.
A tibeti buddhizmus négy fő szent napot tart számon az évben, amit Buddha tiszteletére ajánlanak fel, ezek azok a bizonyos tízmilliószoros napok. Idén volt már két ilyen mágikus nap: március 14 és június 11, illetve a július 28-i után lesz még egy november 11-én. De pontosan miért olyan különlegesek ezek a napok, mit kell tudni róluk és pontosan mit csináljunk ilyenkor, hogy boldogságban és bőségben élhessünk?
Ha úgy érzed, hogy nem mennek a legjobban a dolgok, akkor a július 28-án érdemes kezedbe venni az irányítást! Ezen a mágikus napon ugyanis lehetőségünk lesz pozitívabb irányba terelni az életünket és bevonzani a régóta dédelgetett álmainkat. A buddhizmus szerint a pozitív tettek és gondolatok hatása visszairányul ránk, éppen ezért érdemes úgy élni az életünket, hogy szem előtt tartjuk: egyszer mi is visszakapjuk azt, amit másokkal teszünk! A tízmilliószoros napokon ez azonban hatványozottan igaz. Szlovák Eszter sorselemző az Astronetnek így fogalmazott:
Minden gondolat, érzelem és cselekedet sokszoros energetikai hatással bír, mely befolyásolhatja a karmánkat.
Ha tiszta szívvel, jócselekedetekkel töltjük a napunkat, akkor azt az univerzumtól tízmilliószorosan fogjuk visszakapni, de vigyázz, mert ugyanez vonatkozik a kártékony tettekre és gondolatokra is – a karma ugyanis nem felejt!
Azért, hogy harmóniába kerüljünk a teremtő napok rezgéseivel, mi magunk is sokat tehetünk. Ha ránk hallgatsz, július 28-án érdemes lesz így szervezni a napodat:
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.