A dolog csak azon múlik, hogy mikor tudunk útnak indulni, ugyanis a jégpalota, illetve a jégpaloták éppen most is nyitva tartanak. Az Egyesült Államokban és Kanadában nem is egy, hanem kapásból hat ilyen hely van, mindnek utána lehet nézni ugyanazon a honlapon. A Forbes cikkének írója New Hampshire-ben járt, és rögtön az elején leszögezi, hogy egy ilyen kiránduláson bizony nagyon fel kell öltözni. Merthogy minden csupa jég és jég.
Ez a legnagyobb helyszín mind közül, és talán a leglátványosabb is: körülbelül 20 tonna jeget használtak fel az építéséhez, a tíz hetes időszak alatt pedig, amíg áll a palota, körülbelül 160 000 látogató jön el, hogy csodájára járjon. Nem faragják az építményeket, hanem építik, méghozzá egészen szokatlan módon. Egy „jégcsap farmot" működtetnek az építményen kívül, és amikor a jég elég nagyra nyúlik, beépítik a megfelelő helyre, majd vízzel locsolják, hogy odafagyjon.
A palota ezer és ezer egymásra rakott jégcsapból épül fel, és mivel folyamatosan változik, amikor rásüt a nap, vagy épp ráesik az eső, ezért minden nap egy kicsit másképp néz ki.
És őrület, de a hétvégén még a Jégvarázs hercegnői is megjelennek a kastélyban, hogy fogadják a látogatókat, akik a hatalmas termek, vagy épp a gyerekeknek kivájt az apró alagutak között bolyonganak. Estére fényekkel világítják meg a csillogó jégpalotát, és az egész jégcsúszdás, szökőkutas, szikrázó mesevilág egy fokkal még varázslatosabbá és valószerűtlenebbé válik.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.