Tizenkét sorozat végét jósolta meg egy amerikai magazin, amelynek szerkesztői úgy gondolják, már Bones és Booth évődése sem vicces.
Bármilyen sikeres egy sorozat, nehéz azt a szintet megütni, amit például a Dallas, amely évtizedeken át szolgáltatott főműsoridős néznivalót. A nézői igények is változtak, hamar ráunnak egy-egy szériára, így a gyártók sem terveznek ilyen hosszú távra. A CinemaBlend nevű szaklap pontosan egy tucat sorozatot szedett össze, amelynek már „lejárt a szavatossága”.
A Dr. Csontból tizenegy szezon készült, és már esik a nézettsége. Az sem elhanyagolható, hogy a sorozat egyik producere és főszereplői, Emily Deschanel és David Boreanaz beperelték a sorozatot gyártó és sugárzó FOX-ot, mert szerintük nem fizették ki a részesedésüket. Perre megy Kathy Reichs, a szériát ihlető regények írója is. Az írónőnek a szerződése szerint öt-, a főszereplőknek háromszázalékos részesedés jár a Dr. Csont bevételeiből, amit állításuk szerint évek óta nem kaptak meg.
A szaklap szerkesztői szerint a Castle történetét annyira lekerekítették, hogy a happy end után nincs esély a folytatásra, A célszemély pedig kifutotta magát. A Grimmnek sem jósolnak nagy jövőt, ahogy szerintük a Laura rejtélyei és az Uralkodónő főszereplőinek bonyodalmas életét sem lehet már sokáig nyomon követni. A CinemaBlend úgy értesült, idén indult szériák is áldozatul eshetnek: búcsút kell venni például a CSI-szériák közül Cybertől és a Minority Reporttól is.
Bezzeg Mulderék visszatérnek
Új epizódokkal folytatódik januártól a kilencvenes évek legendás thrillersorozata, az X-Akták. Örömhír a rajongóknak, hogy az eredeti szereplőkkel forgatták az újabb történeteket az FBI titkos aktáiról. Vagyis Mulder ügynököt David Duchovny, Dana Scallyt pedig Gillian Anderson alakítja majd. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy nálunk melyik tévécsatorna tűzi majd műsorra.