Hosszú Katinka elárulta: Erre készül a jövőben

2022. június 25. szombat 21:30

Az elnök szerint itthon már nem látjuk kedvencünket.

Forrás: AFP

"Én nem hiszem, hogy Katinkát látjuk még itthon versenyezni" - Wladár Sándor, az úszószövetség elnöke mondta ezt azelőtt, hogy Hosszú Katinka a negyedik helyet szerezte meg 400 méteres vegyesúszásban  a vizes vébén. A futam után az éremről lemaradó Katinka elmondta, mire készül a jövőben. Fontos tudni, idén nyáron még lesz egy európa-bajnokság Rómában – írja a Ripost.

Nem mondtam le arról, hogy összejön a 100 érem a nagy nemzetközi versenyeken. Négyet még valahogy meg kell szereznem

- mondta Katinka, aki jelenleg 96 medálnál tart.

A bajnoknő optimistán tekint az Eb elé: "400 vegyesen a döntőben egyedüli európaiként voltam a mezőnyben, ez mindenképp jó jel az Európa-bajnokság előtt."

Még egy kis fűszer jöhet? Iratkozzon fel a Bors-hírlevélre!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!