A vérszomjas Suárezt másolta a Lazio harapós játékosa – videó

Ki ne hallott volna már a Barcelona uruguay-i csatárának harapásos botrányairól. Luis Suárez még az Ajax játékosaként harapta nyakon a PSV játékosát, Bakkalt, de az olasz válogatott védője, Giorgio Chiellini is megérezhette a támadó tűéles fogait a 2014-es brazíliai világbajnokságon.

Suáreznek úgy látszik, követője is akadt, legalább is erre enged következtetni az a jelenet, ami a Lecce-Lazio (2-1) olasz bajnoki mérkőzésen játszódott le. Történt ugyanis, hogy a vendégek játékosa, Patric Gabarrón a 93. percben gondolt egyet, és szó szerint karon harapta a hazaiak egyik labdarúgóját.

A játékvezető a VAR, azaz a videóbíró segítségével visszanézte az esetet, Patricnak pedig azon nyomban felmutatta a piros lapot. Vélhetően több meccses eltiltás fog rá várni (a botrányos eset a videón 3 perc 5 másodperctől kekinthető meg).