Impresszum

www.BorsOnline.hu

Felelős szerkesztő: Dukay Roberta (dukay.roberta kukac borsonline.hu)
Szerkesztő: Kiss Kamilla (kiss.kamilla kukac borsonline.hu)
Szerkesztő: Schultz Antal (schultz.antal kukac borsonline.hu)
Szerkesztő: Ghyczy Csongor (ghyczy.csongor kukac borsonline.hu)
Szerkesztő: Horváth Gábor (horvath.gabor kukac borsonline.hu)

Bors szerkesztőség

Főszerkesztő: Szekeres Tamás (titkarsag kukac borsonline.hu)
Főszerkesztő-helyettesek: Kövess László (kovess.laszlo kukac borsonline.hu), Sal Endre (sal.endre kukac borsonline.hu) Takács Gabriella (takacs.gabriella kukac borsonline.hu)
Művészeti vezető: Uhrin Tibor (uhrin.tibor kukac borsonline.hu)
Cím: 1015 Budapest, Hattyú u. 14.
Tel.: + 36 1 799 6300
Fax: + 36 1 799 6401

Kiadó: Lapcom Zrt.

Vezérigazgató: Andreas Merz (titkarsag kukac borsonline.hu)
Tartalomért és üzletfejlesztésért felelős vezérigazgató-helyettes: Nádori Péter (titkarsag kukac borsonline.hu)
Marketing és kereskedelmi vezérigazgató-helyettes: Györke Zoltán (gyorke.zoltan kukac lapcom.hu)
Lapigazgató: Kiss Eleonóra
Marketing vezető: Simon Zsuzsa
Informatikai vezető: Végh László
Cím: 9021 Győr, Újlak utca 4/a
Tel.: + 36 96 504 444
Hirdetés:
E-mail: hirdetes kukac borsonline.hu
Cím: 1015 Budapest, Hattyú u. 14.
Tel.: + 36 1 799 6300
Fax: + 36 1 799 6301
További információk: www.lapcom.hu
Tilos a Bors bármely fotójának, írott anyagának vagy részletének a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.

Letölthető dokumentumok

A Lapcom Zrt. Hirdetési szolgáltatásokról szóló Általános Szerződési Feltételei